Çeşme Tolon Servisi

Contents

Çeşme tolon servisi, endüstriyel tamiri konusunda hizmet vermektedir. Çeşme bölgesinde özellikle yaz mevsiminde birçok işletme faaliyete başlıyor. Sadece yaz mevsimi aktif olunduğu için tolon ürünlerin bakım ve onarım ihtiyacı doğabiliyor. Bu durumlarda çeşme tolon servisi en kısa sürede ihtiyacınızı karşılar.

Endüstriyel ürünler; adından da anlaşılacağı gibi büyük çaplı yerler içindir. Konutlardan kullanmaya gerek yok. Bu yüzden işletmelerde kullanımı gerçekleşir. Buda müşterilere hizmet verilen yerlerin can damarı olabiliyor.

Eğer arıza yaparsa müşterileri mağdur etmemek ve müşteri kaybı yaşamamak için acilen yapılması istenir. Bu en doğal istektir. Çeşme tolon servisi bunun farkında olduğundan bu konuda hassasiyet gösteriyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda servisi yönlendiririz.

Çeşme’nin hangi bölgesinde olursanız olun muhakkak aynı gün geliriz. Saat fark etmeksizin hizmet sağlarız. Mağdur olmamanız için elimizden ne geliyorsa yaparız. Çeşme tolon servisi araçlarında yedek malzeme stoku bulunur. İlk ziyarette arızayı yerinde anında onarmak için çabalarız. Eğer parça gerekse dahi hemen tedarik edip onarımı sağlarız.

Çeşme Tolon Endüstriyel Bakım

Özellikle sezonluk işletmelerde bakım gereksinimdir. Çünkü 6-7 ay gibi bir ara verilir. Bu arada ürün çalışmaz. İçerisindeki parçalar kemikleşebilir. Geçen seneden hırpalanmış olabilir. Tabi bunlar kesinlikle olacak diye bir şey yok. Bunlar tamamen ihtimaldir. Ancak müşterilere mağdur olma riskine girmektense sezon başında çalıştırmadan tüm kontrolleri yaptırmak faydanıza olacaktır.

Bakım için net bir zaman ve süre belirtilmez. Sezon başı hiç çalıştırmadan yaptırmak gerekir. İlgili teknisyenler bakım ve rutin kontrolleri yaparak test eder. Devreye sokup çalışır şekilde bırakırlar.

Çeşme tolon servisi arayıp güncel bakım fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bakım ücretleri makul tutulur. Parça değişimi olmadığından sadece işçilikle uygun fiyattan yaptırırsınız. Parça değişimi gibi maliyetli işlerin önünü kesmiş olursunuz. Arızadan kaçınabildiğiniz kadar kaçınmakta fayda var.

çeşme tolon servisi

Çeşme Tolon Buzdolabı Servisi

Çeşme’de tolon buzdolabı kullanıyorsanız soğuk tutmanız gereken ürünler vardır. Mesela soğuk içecekler olabilir. Bunlar ısınırsa müşteri kaybı yaşamanız olasıdır. Daha da kötüsü, bozulacak ürünler olabilir. Belki dondurma belki de gıda ürünleri. Bunların bozulma riski demek size ciddi külfet olabilir.

Çeşme tolon servisi ürünlerinizin bozulmasına olanak tanımaz. Çok kısa bir sürede tecrübeli endüstriyel ustamızı yönlendiririz. Cihaza anında müdahale ederek gerekeni yerine getiririz.

Buzdolabının optimum verimlilikte çalışması gerekir. Sadece çalışıyor ya da soğutuyor olması yetmez. Eğer yeterli verimlilik yoksa soğutma azalıp ürünleri bozmaya başlar. Genellikle soğutma azalmaya başladığında uyarı verir. Fakat uyarı vermeyen modelleri de var. Bunun için gıdalardan sizin anlamanız gerekir.

Buzdolabı contaları yıpranmaya başlamışsa değişim gerekir. Eğer aradan hava kaçırırsa dolap daha çok çalışır. Böyle olursa iç ortam derecesini yakalamak adına hiç durmaz. Uzun süre buna maruz kaldığında motor yanabilir. Eğer contalar yıpranmış gözüküyorsa çeşme tolon servisi arayıp destek alın.

Çeşme Tolon Çamaşır Makinesi Servisi

Çeşme bölgesinde kullanıyorsanız daha çok otel ya da kalmalı işletmelere aittir. Kalmalı işletmeler için belki 1-2 gün beklenebilir. Ancak otel işletmeleri için adeta eli ayağıdır. Yaz yoğunluğunda büyük eksik anlamına gelir. O yüzden çeşme tolon servisi aynı gün içerisinde onarımı sonlandırmak için elinden geleni yapar.

Çamaşır makinesi arıza durumunda çeşme tolon servisi aramanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Tüm tamir işlemlerini kolaylıkla yapıyoruz. Ayrıca mağduriyet yaşamamanız adına 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

Çeşme Tolon Bulaşık Makinesi Servisi

Bünyemizde çalışan ustalar endüstriyel konusunda eğitim almış kişilerdir. Alanında tecrübeli ve bilgili olduklarından arızayı bulmaları çok kısa zaman alır. Arızanın yapılamayacağından yana şüpheniz olmasın. Öyle bir durum söz konusu değildir. Tecrübeli ustalarımız arıza ne olursa olsun yaparlar. Eğer onarılmayacak bir parça arıza yaptıysa ve üretimi yoksa dahi o parça özel üretime verilir yine yapılır.

Ödeme konusunda kolaylık olması açısından kredi kartıyla ödeme imkânı vardır. Havale ve ya eft de yapabilirsiniz. Sizin için en iyi şartları sunmaya çalışıyoruz. Ödeme kesinlikle işlem başında alınmaz. İşlem tamamlanınca ödeme alınır. İşlemle ilgili tarafınıza servis formu teslim edilir.

Çeşme tolon servisi 0(232) 723 03 23 numarasını arayıp iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü Pazar dahil aktif hizmet veriyoruz. Arıza ve ya bakım hiç fark etmez. Bizi arayıp destek istemeniz yeterli olur.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA