Çeşme klima servisi, klima bakımı ve klima arıza onarımı konusunda sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Klimada arıza mevcut ise bizi arayarak en kısa zaman içerisinde teknik hizmet alabilirsiniz. Klima servisi elemanları işini çabukluk ve disiplin çerçevesinde yürüttüğünden çok bekletmeden hizmet sağlarız. Fakat klima bakımı yaptırmak istiyorsanız güncel fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz. 0(232) 723 03 23 daima aktiftir.

Her klima türü için profesyonel ustalar barındıran firmamızda bitmeyen iş yoktur. Çünkü titiz bir çalışma ile tüm problemlerin üstesinden geliriz. Çeşme klima servis bu anlamda rakipsiz servis ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Klima soğutmuyor/ısıtmıyor, klima çalışmıyor, klima şalter attırıyor, klimaya elektrik gelmiyor ve klima pervanesi dönmüyor şeklinde aldığımız çağrılar en çok denk gelenlerdir. Bu ve benzeri arızalarda çeşme klima servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

çeşme klima servisi, çeşme klima bakım servisi

Çeşme Klima Bakım Servisi

Çeşme klima servisleri arasında kendini kanıtlamış nadir firmalardan birisiyiz. Rastgele yapılan bir iş anlayışının aksine, işler düzenli ve disiplinli şekilde yürütülür. Tüm kayıtları titizlikle tutarız. Yani her şeyi zamanında yaparız. Böylece güvenilir bir hizmet almış olursunuz. Çeşme klima bakım servisi, klima temizliği dahi yapsa sisteme bilgilerinizi işleriz. Her hangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda kayıtlardan çıkar. İlk önce size yardım sağlanır.

Klima servisi arıza ve ya bakım için adresinize gelip işlemi yapıp ayrılır. Daha sonra, yapılan işçiliğe ve değişen parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Yani 1 yıl içerisinde bir sorun ile karşılaşmanız durumunda çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkez hattımız her daim ulaşıma açıktır.

Klima gibi artık evin mutlak ihtiyacı olan cihazlar için uzun süre servis bekleme devri bitti. Hizmet en kısa sürede adresinizde olacaktır. Geniş hizmet ağına sahip olan çeşme servisi, farklı kategorilerde de olsa tüm klimalara kapsamlı hizmet sunmaktadır. Kullanılan malzemeler doğrultusunda pratik bir hizmet sunarız. Böylece ayrıcalıklı ve güvenilir servis kalitesini size yaşatırız. Çünkü müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

 

Çeşme bölgesinde hizmet verdiğimiz semtler şu şekildedir;

 • Alaçatı klima servisi
 • Ilıca klima servisi
 • Ildır klima servisi
 • Altınkum klima servisi
 • Altınyunus klima servisi
 • Boyalık klima servisi
 • Çakabey klima servisi
 • Dalyan klima servisi
 • Germiyan klima servisi
 • Ovacık klima servisi
 • Reisdere klima servisi
 • Şifne klima servisi

Bu ve civar semtlerine klima servis hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşme klima servisi ile iletişim sağlayarak randevu alabilirsiniz.

Çeşme Klima Tamir Servisi

Tamir hizmetinde müşteri güven ve memnuniyetine önem gösteriyoruz. Yani müşterinin sadece ürününü onarmakla kalmıyoruz. Ayrıca ürün hakkında bilgi de veriyoruz. Bu çerçevede yapılan işlemi detaylı olarak size aktarırız. Üstü kapalı bir hizmet almak kim ister ki? Klima için uygulanan tüm işlemlerden haberdar olursunuz. Bunun yanı sıra uygun fiyatlardan da yararlanırsınız. Fahiş fiyat politikası olan firmaların aksine, işin karşılığı ne ise onu alırız. Bu konuda Çeşme klima servisine güvenebilirsiniz. 

Klima konusunda model ayırt etmiyoruz. Tüm klima marka ve modellerine hizmet veriyoruz. Tamir ve bakım işlemleri için bizden destek alabilirsiniz. Fakat montaj ihtiyacınız varsa bunun için hizmetimiz bulunmamaktadır. Çeşme klima montaj için diğer servislerden destek alabilirsiniz. Ancak tek tek aramak istemezseniz direkt müşteri hizmetlerini arayın. Oradan size servis yönlendirmesi yapacaklardır. 

Öncelikle bize ulaşım için yukarıdaki numaradan aramanızı öneririz. Onun dışında yorum kısmından da ulaşım sağlanabilir. İşlem sonunda fikir beyanında bulunmak için de yorum yapınız. Böylece geri dönüşümleri görüp ona göre kendimize çeki düzen verebiliriz. Olumlu ya da olumsuz eleştiri her zaman iyidir. Uzman bir destek almak için Çeşme klima servisi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.