Çeşme Ariston Servisi

Çeşme ariston servisi arıza için aradığınızda telefondan sorununuzun tespitini yaparak ona göre ekiplerimizi hazırlıklı gönderiyoruz. Böylelikle en etkili şekilde servis hizmetini sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Çeşme ariston servisi numarası 0(232) 723 03 23 ile irtibat kurabilirsiniz.

Kayıt yazdırdığınız da çeşme bölgesinde size en yakın olan ekibimizi yönlendiririz. Böylece sizde, bizde zamandan tasarruf ederek kaliteli hizmet gerçekleşir. Biliriz ki bu cihazlar artık elimiz ayağımız olmuş durumdalar, o yüzden zaman bizim hizmetimizde de ön planda olmaktadır. 

Çeşme ariston servisi iş bitirme anlamında kendine güveninin tam olmasının nedeni diğer servislerden her zaman üstün teknisyenleri barındırmasıdır. Teknisyenler sürekli eğitime tabi tutulmakla kalmayıp aynı zamanda sık sık teftişe tabi tutulmaktadır. Çeşme ariston servisi firmamızın amacı müşterinin işi çabuk, kaliteli ve sorunsuz olarak çözülmüş olsun. Bu gayede çalışmaları sürdürmemiz müşteri memnuniyetini hiç sektirmeden en yüksek düzeyde tutmaktadır.

Evinizde iş yerinizde nerede olursa olsun Çeşmenin her noktasına alaçatı, ılıca, altınkum fark etmeksizin hizmet ulaştırmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda çağrı merkezimizi arayarak kısa sürede çözüm bulmanızı sağlıyoruz. Yapılan işlemlerde orijinal parça kullanarak bir daha arızalanmaması için elimizden geleni yapmaktayız.

çeşme ariston servisi

Çeşme Ariston Beyaz Eşya Servisi

Çeşme ariston servis cihazlar için hem bakım hem onarım hizmeti vermektedir. Cihaz sadece arızalandığında değil, arıza öncesi de kontrole ihtiyaç duyar. Yılların verdiği yorgunluk ve çalışma geçmişinden dolayı üzerine yük biner. Bu nedenle rutin kontrolleri yapılması gerekir.

Eğer cihazım arızalanmasın diyorsanız periyodik bakımlarının yapılması gerektiğini unutmayın. Cihazların titiz kullanımı ile arıza yapmama durumu doğru orantılı şekilde kesişmektedir. Özellikle beyaz eşyaları neredeyse her gün kullanıyoruz. Peki bunun bakımını siz kendiniz ne kadar zaman aralığında yapıyorsunuz? Bir çoğunuzun hiç bir zaman yapmadığını biliyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bunların periyodik şekilde kontrollerinin yapılması gerekiyor. Fakat neredeyse herkes denilebilecek bir çoğunluk bunu yapmıyor. O zaman yılda 1 defa servisin gelip kontrollerini yapmasını isteyin. Yoksa her elektronik parça gibi kontrolleri yapılmadığı için ömrünün kısalması kaçınılmazdır. Sık sık arıza yapan cihaz ise sizin keyfinizi kaçırabilir. Fakat biliyorsunuz ki arızalar hep üst üste gelir. Neden? dememek için önceden düşünerek üzerine düşmeniz gerekiyor. 

Bizi arayıp çeşme ariston hotpoint servisi hizmetinden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Bizi arayıp randevu oluşturun en kısa sürede hizmeti sizlere sağlayalım. Beyaz eşya, klima, ve termosifon cihazlarına profesyonel hizmetlerimiz bulunmaktadır.

6 yorum

  1. Ariston buzdolabım için çağırdım yanlarında parça varmış ve yerinde anında yaptılar. Bu şekilde anında hizmet verilmesinden dolayı memnun kaldım

    1. Araçlarda her zaman malzeme bulundurmaktayız. Bu yüzden yerinde anında onarım yapıyoruz. Memnuniyetiniz bizi mutlu etti.

  2. Ariston çamaşır makinemin arızası için gelindi gayet memnun kaldım alaçatı ariston servisi çalışanlarına teşekkür ederim

  3. Dolap arızamız için aradık verdikleri süre içinde gelip anında yerinde onarımı yaptılar. Güzel hizmet aldım teşekkürler

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA