Çeşme Siemens servisi, yılın 365 günü bu ve civar bölgelerde kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Geniş çaplı hizmet sağlayan firmamız, sizlere en kısa sürede servis ulaşımını sağlayacaktır. Özellikle yaz günlerinde Çeşme nüfusunun kalabalıklaşması ile bir yoğunluk yaşadığımız doğrudur. Fakat ona göre istihdam sağlayan Siemens Çeşme servisi, bu yükün altından en iyi şekilde kalkmaktadır.

Bugün Siemens marka dendiğinde herkesin aklına ilk olarak gelecek seçenek kalitesidir. Kalite bakımından Türkiye’de bariz bir şekilde ilk sıralarda yer almaktadır. Alan kişiler sadece kalitesi için değil aynı zamanda uzun yıllar kullanımı ve servis yaygınlığı sebebiyle de alıyor. Çeşme Siemens servisi bu konuda duyarlılığı ile servis yaptığı hiç kimsenin memnuniyetsiz olmasına izin vermiyor. Müşteri memnuniyeti her zaman ön sıralarda yer almaktadır. Dilek ve ya bildirimleriniz için gerek çağrı merkez numaradan gerek ise e-mail olarak dönüş sağlayabilirsiniz. Bunların tek tek dikkate alınıp ona göre işlem yapıldığından şüpheniz olmasın. Çeşme Siemens servisi numarası 0(232) 723 03 23 olan hattan bize ulaşabilirsiniz.

çeşme siemens servisi, çeşme siemens klima servisi, çeşme siemens beyaz eşya servisi

Çeşme Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar elektronik cihaz olduğu için ve devamlı kullanıldığından dolayı hangi marka model olursa olsun bir zaman sonra arıza verme ihtimali muhtemeldir. Siemens bu arızalanma olayını diğer markalara göre daha az ve uzun yıllar sonra yapmaktadır. Buda kullanılan parçanın kalitesini ve uyumunu açığa çıkartıyor. Bir gün beyaz eşyanız arıza verdiğinse ise çeşme Siemens servisi arayarak destek alabilirsiniz. Orijinal yedek parça kullanılarak makinenizin tekrar aynı sağlığa kavuşmasını sağlar ve ömrünün uzun olması için genel kontrolü de sağlanır. Ayrıca prosedüre bağlı olarak 1 yıl garanti verilse de parçanın ömrünün gayet uzun olacağından şüpheniz olmasın.

Teknik servis olduğumuz için yeni kurulum işlemlerine hizmet veremiyoruz. Kullanılmakta olan cihazlara servis bakım ve onarım işlemi sunuyoruz. Cihazın periyodik bakımları için de bizi çağırabilirsiniz. İşiyle alakalı sürekli eğitime tabi tutulan deneyimli elemanlarımız sizleri iş bilgisi ile memnun edeceklerdir. Çeşme Siemens servis çalışanları her daim profesyonel olmanın yolundalardır.

Birçok kişinin aklında olan bir soru da cihaz adreste yapılır mı yoksa atölyeye mi alınır? Bakım işlemlerinin tamamı adresinizde yapılır, atölyeye alınma söz konusu değildir. Yerinde tamamlanır ve kullanıma devam edebilirsiniz. Arıza için gelindiyse ve parça değişimi söz konusuysa %95 ihtimal adreste hallolur. %5 ihtimal ise atölyeye alınarak yapılır. O %5 ihtimal ise arıza çok karışık ve ya birden fazla belirti var ise kapsamlı incelenmesi ve denenmesi açısından alınır. Bu ihtimal dışında almak söz konusu değildir. Zaten geniş yedek parça araç stoku ile yerinde yapılması bize engel olmamaktadır.

Çeşme bölgesi semtlerini başlıca ele alacak olursak;

Alaçatı Siemens servisi

Ilıca Siemens servisi

Ildır Siemens servisi

Dalyan Siemens servisi

Şifne Siemens servisi

Ovacık Siemens servisi

Germiyan Siemens servisi

Altınkum Siemens servisi

Buralar gün içerisinde ekiplerimizin dolandığı başlıca bölgelerdir. Bunlar dışında tüm Çeşme bölgesine hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşme Siemens servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çeşme Siemens Servisi” için 2 yorum

  1. Semra Aktaş Yanıtla

    Güvenilir servis bulmak zordur bu bölgede ama sizin tercih etmek doğru tercihmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.