Çeşme Termodinamik Servisi

Çeşme termodinamik servisi, kombi konusunda size yardımcı olur. Bu konuda bakım ve ya arıza onarımı ile alakalı ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçiniz. 0(232) 723 03 23 numaramız daima aktiftir. Arıza durumunda, konusunda hakim teknik ekiplerimiz gerekli tespiti yapar. Daha sonra çözüme kısa zaman içerisinde kavuştururuz. Size de yapılacak işlemi detaylı şekilde bildiririz.

Termodinamik kombi bakım işlemini yılda 1 defa yaptırmanızı öneriyoruz. Bu da özellikle mevsim geçişlerinde olur. Yani havaların sıcaktan soğuğa geçtiği ayda ideal olacaktır. Çünkü bu mevsim geçişlerinde kombilerin arıza yapma olasılığı yüksektir. Bakım işlemi zamanında gerçekleşsin. Ancak böyle arıza yapmadan kurtulabilir. Çeşme termodinamik kombi servisi arayıp bakım randevusu alabilirsiniz.

Eğer hem kışın hem yazın kullanıyorsanız hava değişimi yaşanırken yaptırın. Eğer sadece kışın kullanıyorsanız ekim gibi yaptırırsınız. Çok sıcaklar gelmeden cihazın arıza yapma ihtimalini düşer. Termodinamik servisi arayarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

çeşme termodinamik servisi

Çeşme Termodinamik Kombi Servisi

Kombi artık hayatımızda vazgeçilmezdir. Kendi arzumuza göre ortam sıcaklığını ayarlama konforu vermenin yanı sıra ekonomik olması da ayrı bir avantajdır. Çeşme termodinamik servisi arıza durumunda sizi bu konfordan mahrum bırakmaz. En erken şekilde onarımı sağlarız.

Cihazınızda sorunlar baş göstermeye başladığı anda bizi arayınız. Böylelikle arıza tam olarak oluşmadan kurtarma şansınız olabilir. Çeşme Termodinamik servisi kombiye müdahale ederken en doğru adımları atarız. Bilgisiz kişilerin dokunmasına izin vermeyiniz. İlk önce arıza onarımı ve ya bakım tamamlarız. Daha sonra baca kontrolü, gaz kaçak kontrolü ve hava akış kontrolünü iyice sağlarız. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Çeşme bölgesinde daha çok elektrikli kombi kullanılır. Diğer bölgelerde doğal gaz vardır. Fakat Çeşme bölgesinde henüz olmadığı için elektrikli vardır. Elektrikli kombilerden ise herkes anlamaz. Bu nedenle işi ehline bırakın.

Çeşme Termodinamik Kombi Bakım

Kombinin bulunduğu ortam yeterince havalandırmaya sahip olmalıdır. Ayrıca menfez bulunmalıdır. Aksi takdirde bir kullanış şekli riskli olacaktır. Böyle kullanımı biz önermiyoruz. Cihazın bakımları her sene aynı dönemde yapıldığı takdirde vereceği sonucu gözlerinizle göreceksiniz. Kombinin hem performansı artacaktır hem de uzun ömürlü olacaktır.

Kombi bakımını yaptırmış kişilere petek temizliği konusunda da uygun fiyatlar sunmaktayız. Daha önce onarım işlemi yapılmış ise parçaya 1 yıl garanti veririz. Böylece 1 yıl içerisinde aynı parça arızalandığı takdirde gelip yeniden değişir. Bu işlem için sizden kesinlikle tekrardan ücret alınmaz. Eğer farklı bir yerden arıza var ise yine gelip çözüme ulaştırırız. Bu durumda sizden servis ücreti almadan sadece parça ücreti alırız.

Çeşme termodinamik servisi arayın en kısa süre içerisinde servis hizmeti alın. Size aynı gün içerisinde dönüş sağlanacaktır. Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA