Çeşme demirdöküm servisi, yılın 365 günü sizlere teknik destek vermek amacıyla yanınızda olmaktadır. Demirdöküm cihazları ister ısınma isterseniz soğutma için kullanın, tüm cihazları için servis hizmeti sağlamaktayız. Bu markanın ürünlerini seçerek uzun vadede iyi bir yatırıma adım atmış bulunuyorsunuz. Demirdöküm markası uzun yıllara dayanan sektör deneyimi sayesinde; demirdöküm kombi, demirdöküm klima ve demirdöküm termosifon cihazlarında gerek ürün üretimi gerekse servislik aktivitelerinde başarı sağlamıştır. 0(232) 723 03 23 numarasından daima ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm çeşme servis, hizmet anlamında yaptığı çalışmalarla size müşteri memnuniyetini en üst düzey seviyede hissettirmektedir. Her elektronik alette olduğu gibi zamanla bu ürünlerde de servis ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Belki bakım, belki arıza belki de yer değişimi işlemi için demirdöküm servisi gereği duyduğunuzda bizi arayabilirsiniz. Aniden servis ihtiyacı doğduğunda bile bir telefonla kısa sürede hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. Çeşme demirdöküm servis hatlarını arayarak bize ulaşmanız mümkündür.

 

Çeşme demirdöküm servisi hizmet verdiği ürünler şunlardır;

 • Çeşme demirdöküm klima servisi
 • Çeşme demirdöküm termosifon servisi
 • Çeşme demirdöküm kombi servisi
çeşme demirdöküm servisi, çeşme demirdöküm klima servisi, çeşme demirdöküm kombi servisi

Çeşme Demirdöküm Klima Servisi

Cihazınızı ilk alış tarihinizin üzerinden 2 yıl geçtikten sonra her yılda 1 defa bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakım ve ya arıza işlemleri için servis seçimi konusunda doğru tercih yapmanız ehemmiyet arz etmektedir. Konusunda yetkili olan kişilerce cihazlara profesyonel olarak bakılması sizin yararınıza olacaktır. Ancak kalitesiz ve bilgisi fazla olmayan kişilerce alacağınız hizmet, arızanızı gidermenin yanı sıra cihaza daha büyük bir arıza bile verebilir. Bu nedenle demirdöküm servisi arayışına girdiğinizde bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Çeşme bölgesi semtlerini başlıca ele alacak olursak;

 • Alaçatı Demirdöküm servisi
 • Ilıca Demirdöküm servisi
 • Ildır Demirdöküm servisi
 • Dalyan Demirdöküm servisi
 • Şifne Demirdöküm servisi
 • Ovacık Demirdöküm servisi
 • Germiyan Demirdöküm servisi
 • Altınkum Demirdöküm servisi
 • Çiftlikköy Demirdöküm servisi

Bu bölgeler dışında bulunan bölgelere de tabi ki hizmetimiz bulunmaktadır. Fakat bu bölgelerde aktif olarak araçlar dolaşıp hizmet verdiği için daha ön plana çıkmaktadır.

Çeşme demirdöküm servis, gerekli prosedürler ile uyum çerçevesinde servis hizmetini devam ettirmektedir. Ürünlerin bütün detaylarına hâkim olan teknisyenlerimiz ile arıza hızlı bir şekilde çözülmektedir. Parça değişimi sağlanacak ise orijinal parça ile değişir ve 1 yıl garantisi verilir. Mesela 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklı her hangi bir arıza söz konusu ise ücretsiz olarak yardımcı olunmaktadır.

Demirdöküm klimada sadece evde kullanılan duvar tipi klima değil aynı zamanda demirdöküm salon tipi klimalar içinde hizmetimiz bulunmaktadır. Genellikle iş yerlerinde kullanılan bu cihazlar için de profesyonel ustalarımız mevcuttur. Tüm yedek parçalar elimizde vardır. Bu nedenle bizim tarafımızdan onarılmayacak arıza bulunmamaktadır. Bize telefon ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çeşme Demirdöküm Termosifon Servisi

Termosifon kullanımı Çeşme bölgesinde epey fazladır. Şuan itibariyle bu bölgede doğal gaz olmadığından dolayı termosifon kullanımı yaygındır. Çünkü sıcak su ihtiyacı bu vesileyle karşılanır. Elektrikli kombi de var fakat pek yaygın değildir. Daha çok termosifon tercih edilir. Burası yazlık bölge olduğundan genellikle oturan kesim 3 ay buradadır. Oda yaz ayına denk gelir ve kış görmedikleri için kaloriferle ısınma ihtiyacı pek olmaz. Ayrıca 3 ay kullanılmasının dejavantajı vardır. Buda 9 ay kullanılmayan ürünün arızalanmaya yüz tutmasıdır. Mümkünse kapatmadan içindeki suyu boşaltın. Yoksa geldiğinizde arızalı olarak bulabilirsiniz.

Yazlığınıza geldiğinizde arızalı olduğunu gördünüz. Eğer böyle bir durum var ise bizden destek alın. En kısa sürede gelip tamirini yapalım. Çeşme demirdöküm servisi bu bölgede klima ve termosifon tamir hizmeti vermektedir. Bu yüzden konusunda uzman kişiler barındırır. Aradığınız taktirde sorunsuz kullanıma devam edersiniz. Bu sebeple aklınızda şüphe olmasın. Fakat ürünü yeni aldıysanız kurulum işlemi için çeşme demirdöküm yetkili servisi arayın. Bu durumda onlar hizmet sağlayacaktır.

Isıtma-soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan çeşme demirdöküm servisi çalışanlarından hizmet almak için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hızlı bir servis olmanın yanı sıra kalıcı çözümlerde sunuyor olmamız bizi tercih sebebi yapmaktadır. Bizimle iletişim kurmak için yukarıda yazan numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.