Çeşme Beko Servisi

Çeşme beko servisi, uzman teknik çalışanları ile sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır. Çeşme bölgesinde hizmet sunan servisimiz arıza onarımı ve bakım işlemleri için sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda beko klimalar için montaj hizmetimizde mevcuttur. Bizden destek almak için çeşme beko servis hatlarını arayabilirsiniz.

Çeşme Beko Beyaz Eşya Servisi

Elektronik cihazlarda belirsiz nedenlerden dolayı teknik arızalar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar uzun süre kullanımından ve ya yanlış kullanımdan kaynaklı doğabilir. Bu ve benzeri durumlarla karşılaştığınızda profesyonel destek almanız gerekecektir. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız Çeşme beko servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Bizden servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlanır. Cihazınız tekrardan kullanılır hale getirilmesi için yeterli yedek parçaya sahip olunduğundan dolayı, yerinde müdahale edilmektedir.

Garanti kapsamı dolsun dolmasın her cihazın bir süre kullanımından sonra bakım ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Rutin bir kontrolü de yapılarak kullanıma devam etmek, arızaların önüne geçmek açısından olumlu olacaktır. Bu denli bir kontrolde en azından yıpranan parçalar tespit edilerek arızanın önüne geçilebilir. Bu sebep ile özellikle klima olmak üzere bakım işlemlerini aksatmamanızı önermekteyiz.

çeşme beko servisi

Çeşme Beko Klima Servis

Teknik servisimiz Çeşme bölgesinde faaliyetlerini uzun süredir devam ettirmektedir. Onarım işlemleri orijinal parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden içiniz rahat olacak şekilde ürünlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Beko Çeşme servisi, hem parça hem de işçilik sarf ettiğinde sizlere garanti vermektedir. 1 yıl içerisinde aynı sorun ile karşılaşılması durumunda tekrardan ücret alınmayarak yardımcı olunur. Farklı bir sorun varsa bile işçilik alınmayıp sadece parça fiyatıyla işleminiz tamamlanır. Buda bizim müşteri portföyümüze girmenizden dolayı sağlanan avantajlardan biridir.

Çeşme beko servisi hizmet bölgeleri;

 • Alaçatı Beko servisi
 • Ilıca Beko servisi
 • Ildır Beko servisi
 • Dalyan Beko servisi
 • Şifne Beko servisi
 • Ovacık Beko servisi
 • Germiyan Beko servisi
 • Altınkum Beko servisi
 • Çiftlikköy Beko servisi

Bu ve yakın semtlerine yoğun bir şekilde çalışmalarımız bulunmaktadır. Mağdur etmemek niyetiyle aynı gün servis hizmeti sağlanmak için yeterince ekibimiz mevcuttur.

En sık sorulardan birisi de buzdolabı arızalarında yerinde mi tamir ediliyor? Yoksa alıp atölyeye mi götürülüyor sorudur. Cihazın atölyeye alınma gibi bir durum söz konusu değildir, ne arıza olursa olsun yerinde yapılmaktadır. Motor değişimi söz konusu olsa dahi yerinde değişim işlemi uygulanmaktadır.

Çeşme ilçesi İzmir’in özellikle de yazları en gözde bölgelerinden biridir. Mevcut nüfusunun yanı sıra dünyanın her yerinden gerek tatil amaçlı gerekse yazını burada geçirmek isteyen kişilerce talep olmaktadır. Bazen kiralanan evde bulunan cihazlar bazense uzun süre gelinmeyen yazlıkta bulunan cihazların arızalı olduğu görülür. Hal böyle olunca servis konusunda yoğun bir açık meydana gelmektedir. Birden artan talebe yetişebilmek için çeşme beko arçelik servis gerekli istihdamı zamanında sağladığı için bu isteklere karşılık vermek çokta zor olmamaktadır.

İtina ile servis işleminizi gerçekleştiren teknik personellerimiz, sizlere memnuniyet çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Kullandığınız cihazda oluşan her hangi bir arızada model farkı olmaksızın uzman ellere yani çeşme beko servisi çalışanlarına bırakabilirsiniz.

Çeşme beko servisi sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda hareket etmektedir. Sizden alınan geri bildirimler dikkate alınarak, çalışma sistemimize uyarlanır. Ona göre hizmet sağlanarak müşteri memnuniyeti yüksek tutulmaktadır. Hizmet almak için bizimle iletişime geçip randevu oluşturun.

10 yorum

 1. Beko buzdolabım için buradan servis çağırdım ve aynı gün geleceğini hiç düşünmemiştim. Bu kadar hızlı hizmet beni şaşırttı ve gelen kişiler yanında parça getirmiş. Anında onarım yaptılar ve sanki hiç bozulmamışcasına kullanıma devam ettim teşekkür ederim

  1. Ne demek isa bey görevimiz. Memnuniyetiniz ve geri dönüşünüz bizi mutlu etti. İyi günlerde kullanın

 2. Beko çamaşır makinem için gelen kişiler işinde profesyoneldi. Çok memnun kaldım ve fiyatta makuldu. Çook teşekkür ederim daima sizden hizmet alırım

 3. Korona virüsü nedeniyle servis çağırmaya korkuyorduk ama bulaşık makinesizde olmaz. Korka korka buradan servisi çağırdik ve gelen kişilerin bizden bile daha çok dikkat ettiğine şahit olduk. O kadar özenli giyim ve korumaya gelmişler ki bunca zaman boşuna elimizde yikamisiz. Çok titiz çalıştılar memnun kaldım tesekkur ederim.

  1. Sağlığınız bizim için ön planda gelmektedir. Güzel geri bildiriminizden dolayı biz teşekkür ederiz Şadiye hanım.

 4. Gelen kişilerden çok memnun kaldık anında hizmet verildi ve yerinde tamiri yapıldı teşekkürler çeşme beko servisi

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA