Lg Çeşme Servisi

Contents

Lg Çeşme servisi, Çeşme’nin hangi bölgesinde olursanız olun, aynı gün servis hizmeti vermek için elinden geleni yapar. Bilindiği üzere Çeşme, daha çok tatil amaçlı kullanılır. Yani buraya gelen kişinin amacı kafa dinlemektir. Cihazında bir arıza olması biraz canını sıkar. Daha çok canını sıkacak bir şey varsa o da tatil yapmak varken servis beklemektir.

Biz tatil yapmanızdan geri kalmayın ve kafanızı bununla meşgul edip stres olmayın diye yoğun çaba harcarız. Özellikle yoğunluğun olduğu yaz mevsiminde ekip ve çalışan sayımızdan yükseltme sağlarız. Böylece Çeşme’nin her bir yanına daha fazla ekip aktif ederiz. Lg Çeşme servisi ekipleri yakın civarlarınızda olacak.

Bizi 0(232) 723 03 23 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz. Lg Çeşme servisi bir telefon kadar yakınınızdadır. Arayıp; isim – numara – adres bilgilerinizi aktarmanız yeterlidir. Cihazın kodu, modeli vs. şeklinde bilgi trafiğine hiç gerek yok. Teferruatlı bilgilere gerek kalmadan Lg Çeşme servisi ustaları işinizi çözecektir.

Arızaların ortalama %82 olan kısmında parça değişimi gerekir. Lg Çeşme servisi araçlarda çok karşılaşılan arızalar için geniş parça stoku bulundurur. Böylece ilk ziyarette arızayı çözme ihtimalimiz yüksektir. Rahat hizmet almanız için elimizden geleni sağlarız.

İster lg ister başka marka tercih edin. İlla ki bir gün arıza yapacaktır. Bu sürecin bir parçasıdır. Sonuç olarak elektronik alet kullanıyorsunuz. Buna takılmamak gerekir. Asıl mesela hızlı ve güvenilir servis bulmaktır. Burada da Lg çeşme servisi devreye girip işinizi çözer.

Hizmet kapsamımızda; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, süpürge, televizyon ve fırın bulunmaktadır. Bunun dışında kalan tablet ve telefon ürünlerine hizmetimiz yoktur. Bunlar için müşteri hizmetlerini arayıp destek alabilirsiniz.

lg çeşme servisi

Lg Çeşme Buzdolabı Servisi

Buzdolabı hassas bir üründür. Arıza yaptığında dolabın durumundan çok içerisindeki ürünlerimizi düşünürüz. Çünkü buzdolabı bir şekilde tamir olur. Ancak bu süreç uzarsa içerisinde bulunan ürünler kısa sürede ziyan olacak. Lg çeşme servisi bunun farkında olduğu için endişelenmenize gerek yok. Buzdolabı arızalarına kesinlikle öncelik tanımaktayız.

Hali hazırda neredeyse her servise aynı gün hizmet vermekteyiz. Ancak buzdolabı konuysa bu oran neredeyse yüzde yüze dayanır. Gıdalarınızın bozulmasını biz de istemeyiz. Birde yaz mevsimi gibi sıcakların yoğun olduğu zamanlarda 1 gün gibi kısa sürede bozulacağını biliyoruz. Bu sebeple lg çeşme servisi en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır.

Lg dolaplar kendi sınıfındaki rakiplerine göre daha iyi diyebiliriz. Bu markayı aldıysanız iyi yatırım yapmışsınız. Hem tasarrufu hem sağlamlığı konu alabiliriz. Zaman içerisinde yıpranma ve arızalar oluyorsa bu sizi yanıltmasın. Elektronik ürünlerin doğası gereği hepsinde olacaktır.

Servis konusunda doğru seçimi yapmanız özellikle Çeşme bölgesi için ehemmiyet arz eder. Çünkü amatör bir servisin parça temin etmesini günlerce bekleyerek bütün keyfinizi kaçırabilirsiniz. Hem stres olur hem de ürününüzü kullanmaktan olursunuz. Servis seçimi bu bölge için daha önem kazanmaktadır.

Kaliteli, bilgili ve tecrübe sahibi servislerden şaşmayın. Yaptığınız tatil burnunuzdan gelmesin. Sizi bekletmenin yanı sıra, yanlış arıza tespiti yapıp daha büyük zararlar açabilir. Bu risklere hiç girmemek için arayın lg çeşme servisi en iyi şekilde işinizi halletsin.

Firmamız ilgili markaya özel servis hizmeti vermektedir. Ancak parçalar kesinlikle orijinal kullanılmaktadır. Ayrıca bir yıl parça ile işçilik garantisini sunarız. Yetkili servis prosedürlerine uygun şekilde hizmetimizi sağlarız.

Lg Çeşme Klima Servisi

Çeşme bölgesi daha çok yaz dönemi tatilcileri ağırladığı için klima can damarı diyebiliriz. Yaz mevsimi klimasız ev düşünülemez. Özellikle yazlık bölge olunca imkânsız desek yeridir. Sonuçta güneşin daha çok ısıttığı ve sürekli hareket edilen bölge burası.

Klima kullanımına bu kadar talep varken servis bulma işi de biraz zorlaşıyor haliyle. Klima, diğer ürünler gibi sadece arıza olduğunda servis gerektirmez. Klimanın bakım işlemi var, söküm – takım, kurulum gibi başka hizmetleri de var. Bunlar lg çeşme servisi için hiç sorun değil. Hepsi için ayrı iş bölümü yapılmış uzman ekiplerimiz var.

İhtiyacınız ne olursa olsun aynı gün servis sağlamak için çalışıyoruz. İster bakım ister montaj isterse arıza onarım talep edin. Hepsi için ayrı ayrı ekiplerimiz var. Lg çeşme servisi klima konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Klima bakım işlemini her yıl bir defa yaptırmanızı öneriyoruz. Zaman olarak yaz başı olabilir. Özellikle kullanıma başlamadan önce bakım ile kontrollerini yaptırmanız yararınıza olacaktır. Makul bakım ücretlerinden kaçarak, sağlıksız ve arıza riskiyle klima kullanmanız doğru olmaz. Güncel bakım ücretlerimiz için lg çeşme servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Lg çeşme servisi aramak için klimada arıza olmasını bekleyin. Muhakkak bakım için çağırmalısınız. Bakım yaptırarak hem arıza riskini çok aza indirgeriz hem de temiz hava solumanız için yardımcı oluruz. Sağlığınız için gerekeni yapmanızı tavsiye ederiz.

Lg Çeşme Televizyon Servisi

Televizyon, hayatımızda büyük yer edinmiş ürünlerden biridir. İzlemediğimizde dahi açık bırakarak ses gelmesine alıştığımız bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Varlığı kendini epeyce alıştırdı. Bu yüzden arıza yaptığında yokluğunu anında hissederiz.

Televizyon arızalarında hassasiyetinizi biliyoruz. Çünkü ürünü evinizden aldıktan sonra anında telefon trafiği başlar. Bizde sizi çok bekletmek istemeyiz. Bu yüzden atölyeye getirildiğinde ilk iş arızayı çözmek için cihazı teste bağlamak olur. Arızayı bulduğumuzda hemen size bilgilendirme yaparız.

Siz yapılacak işlemi bilip, yorumlayıp onay verdikten sonra çalışmaya başlarız. Daha sonra bir süre testte kalır. Ondan sonrada lg çeşme servisi çalışanları teslimatı yaparak çalışır şekilde bırakırlar. Merak etmeyin bu süreç en fazla 2 gün olmaktadır. Çok uzun süreler bekletilme gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil.

Öncelikle televizyonda arızalı parçayı onarmaya çalışırız. Bilindiği üzere televizyonun içerisinde daha çok kart bulunur. Kart tamir herkesin yapacağı iş değildir. Hem zor hem de yanlış bir müdahale ile çöp olma ihtimali var. Lg çeşme servisi atölye ustalarını kart tamir yetisi bulunan kişilerden seçer. Bu sebeple kart arızasını onararak giderebiliriz.

Onarım olamayacak durumda ise değişim yaparız. Değişimlerde kanunen yer aldığı gibi elektronik ürün 6 ay garantilidir. 6 ay içerisinde aynı sorun meydana gelirse hiçbir ücret talep etmeden tekrardan onarım yaparız.

Lg Çeşme Çamaşır Makinesi Servisi

Lg, modern teknolojiyi de arkasına alıp güncelliği her zaman korudu. Her sene yeni model üretiminde üzerine koyarak yoluna devam etti. Kullanış açısından oldukça kolay arayüze sahiptir. Bu sebeple hiç zorluk çekmeden kavrayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde oluşan arızalar için uzman ekiplerimizce hizmet sağlarız. Lg çeşme servisi kapsamlı hizmetleri bulunuyor. Mesela aşağıda belirttiğimiz şekilde hizmet kapsamlarımız vardır.

Lg Çeşme Servisi Hizmetleri;

 • Aynı gün servis hizmeti
 • 2 yıl parça ve işçilik garantisi
 • Kredi kartıyla ödeme yapma kolaylığı
 • Havale – Eft ile ödeme yapma kolaylığı
 • Lg yedek parça desteği
 • Güvenilir Hizmet
 • Makul ücret politikası
 • Uzman teknisyenler
 • Galoş ve eldiven kullanımına özen gösteren titiz teknisyenler
 • Pazar günü dahil randevu kolaylığı
 • Tekrar arıza durumunda ücretsiz servis desteği

Bu hizmetlerden faydalanmak adına lg çeşme servisi daima yanınızdadır. Kaliteli ve güvenli servis desteği almak için ulaşım sağlayın.

Lg Çeşme Bulaşık Makinesi Servisi

Arıza durumunda bizi ararsanız gelip kısa sürede tespiti yaparız. Elimizde bulaşık makinelerinin her modeline dair parça stoku mevcuttur. Bu sebeple arızanıza en kısa sürede yanıt vereceğimizden şüpheniz olmasın. Yapmanız gereken lg çeşme servisi arayıp destek istemektir.

Bulaşık makinesi arıza tespiti için gerekli tüm teçhizatlar var. Arızayı tespit etmek, uzman ustalarımızla birlikte çok kısa sürede gerçekleşir. Aynı gün servis gelir ve mümkünse yerinde anında onarır. Eğer yanlarında olmayan parçaysa dahi bir gün sonra parça ile gelerek işlemi sonlandırırız.

Hizmetlerimiz haftanın 7 günü aktiftir. Saat 09:00 – 21:00 arası bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu saatler arasında yukarıda yazan lg Çeşme servisi iletişim numarasını arayınız.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA