Çeşme Sigma Servisi

Çeşme sigma servisi, olarak size klima bakım, onarım ve montaj işlemi sağlıyoruz. Klimalar çeşitli nedenler ile arıza yapabilir. Bunlar uzun süre kullanılan klimalar için normal bir durumdur. Elektronik ürün olduğundan dolayı arıza yapma olasılığı her daim olacaktır. Ancak arıza yaptığında profesyonel bir destek alın. Amatör kişilerin dokunması iyi sonuç olmaz. Çeşme sigma servisi bir telefon uzağınızdadır. 0(232) 723 03 23 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Klimada arıza ne olursa olsun tespit ederiz. Daha sonra en iyi şekilde onarımı yaparız. Gerekli birçok parça yanımızda vardır. Bu yüzden teknik ekip, yerinde işlemi halletmektedir. Böylece en kısa sürede cihazı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sigma klima soğutmuyor, ısıtmıyor, üfleme yapmıyor, çalışmıyor şeklinde arızalar daha çok duyarız. Bunlar sık karşılaşılır. Tabi bunların dışında da bazı arızalara rastlanmaktadır. Arıza ne olursa olsun gelen bilgili teknik ekibimiz neticelendirecektir. Özellikle yazın en çok kullanılan ev ürünlerinden biri klimadır. Böyle kilit bir cihazın arıza yapması büyük bir zorluk demektir. Halinizden anlıyoruz ve aynı gün içerisinde servis yönlendiriyoruz. Böylelikle uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

çeşme sigma servisi

Çeşme Sigma Klima Servisi

Geniş servis ağına sahip olan çeşme sigma servisi kısa sürede adresinizde olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizler için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Hızlı servis sağlıyoruz. Bilgili teknisyenler ile kısa sürede çözümler sunuyoruz.

Arıza gerçekleştiğinde parça değişimi gerekecekse eğer değişimi yapılan parçaya 1 yıl garanti sağlarız. Bu süre içerisinde aynı parçadan arıza yapması dahilinde ücretsiz olarak tekrar değiştiririz. Kafanızda hiç soru işareti kalmasın. Orijinal yedek parça kullanıyoruz. İşçiliğe de çok güveniyoruz. Bu nedenle sadece parçaya değil işçiliğimize de 1 yıl garanti vermekteyiz. İlgili markaya özel servis hizmeti veriyoruz.

Ürünü yeni mi aldınız? Kurulum hizmeti mi istiyorsunuz? Bunun için çeşme sigma yetkili servisi arayın. Buradan randevu aldığınız taktirde size kurulum için ekip gelecektir. Gelen kişiler garantinizi imzalatıp açılışı da yaparlar.

Çeşme Sigma Klima Bakım

Sigma klima bakım işlemini en geç yılda 1 defa yaptırın. Aksi takdirde klima arızalanma ihtimalini arttırmış olursunuz. Bakımı yapılan klimada arızalanma ihtimali azalır. Ayrıca performans artışı sağlanır ve elektrikten tasarruf sağlanır. Bu şartları göz önünde bulundurursanız düşük maliyetli bakım işleminden kaçmak hiçte doğru bir hareket olmaz. Senede en az 1 defa yaptırmakta fayda vardır.

Günümüzde bu kadar yaygın kullanılırken klima servis ihtiyacı olmayan yoktur. İlla ki bir gün işiniz olur. Hayatımın içinde olan bu cihazlar arıza yapmasa da bakım ihtiyacı olur. Oda olmasa taşınma işlemi olur. Bir şekilde ihtiyacınız olacaktır.

Bozulan ve ya bakım gerektiren klima için Çeşme sigma servisi arayın. İrtibat kurduğunuz an kayıt açılır ve en kısa sürede hizmet sağlanır. Yukarıda bulunan iletişim numarasından arayabilirsiniz. Bakım ve onarım işlemleri, parça değişimi olacak dahi olsa yerinde gerçekleşmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA