Çeşme Hitachi servisi, alanında tecrübeli çalışanlarıyla haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Eğer klimanız eskiye nazaran performansı azaldıysa bunun birçok nedeni olabilir. Bunların en başında ise bakımsızlık gelmektedir. Bakımı yapılmamış cihazın bir süre sonra kendini belli etmektedir. Bakım sırasında sadece panel temizliği yapılmamaktadır. Onun dışında cihazın elektrik, besleme bağlantısı ve gazı da kontrol edilmektedir. Yani klimam çok kirli değil bu sene bakım yaptırmama gerek yok diye düşünmeyin. Elektriksel bir arıza olma ihtimalini önceden ortadan kaldırmanız sizin elinizdedir. Çeşme Hitachi klima servisi 0(232) 723 03 23 arayarak bakım randevusu alabilirsiniz.

Hitachi klima birçok ısıtma/soğutma sistemine göre daha kullanışlıdır. Elektrik kullanımı düşük maliyetli olması nedeniyle avantajlı bir cihazdır. Ancak cihazın arızalanmaması için bakım ve kontrollerini zamanında yaptırın. Özellikle garanti süresi dolduktan bir süre sonra cihazlar arızalanmaya başlar. Bu durumun önüne geçmek istiyorsanız yılda en az 1 kere bakım yaptırabilirsiniz. Hitachi servisi uzman ekipleri bakımını profesyonel şekilde tamamlamaktadır.

Klima servisi çağırırken dikkat etmeniz gereken konuların başında ise uzmanlık gelir. Gelen ekibin uzmanlık derecesi klima arıza için çok önemlidir. Eğer işin ehli olmayan biri gelirse arızayı çözmek yerine daha fazla hasar vermesi kaçınılmazdır. Klimalar dışarıdan görüldüğü kadar basit yapıda değildir. İçerisinde birçok çeşitli elektriksel parça bulunmaktadır. Ayrıca arızalar çeşitli olarak karşınıza çıkabilir. Çeşme Hitachi klima servis teknisyenleri ne arıza olursa olsun disiplinli şekilde sonuca ulaştırırlar. Çünkü Çeşme Hitachi servis elemanları uzun yıllar bu iş içinde tecrübe kazanmışlardır.

çeşme hitachi servisi, çeşme hitachi klima servisi

Çeşme Hitachi Klima Servisi

Servis çağırırken klima klimadır diye düşünmeyin. Çünkü her modelin farklı arıza kodları ve farklı sistemleri bulunmaktadır. Yeterli tamir bilgisi olmayan kişiler arıza çözümünü gerçekleştiremezler. Hitachi Çeşme servisi elemanları işe alınırken detaylı olarak tüm modellerin arızalarını incelerler. Eğer yeni çıkan bir model olursa onunda takibinde olunur ve uygulamalı olarak çözüm şekli gösterilir. Böylelikle en kaliteli hizmeti sunmuş oluruz. Bizi aradığınızda üst düzey hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi ve ya VRF klima çeşitlerinden hangisi olursa olsun arıza ile bakım hizmetini sağlamaktayız. Bu yönde bir talebiniz olduğunda aynı gün içinde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Çeşme Hitachi klima servisi donanımlı ekipleri sayesinde o gün onarım işlemi tamamlanır ve konforlu kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Çeşme Hitachi servisi yaz kış fark etmeksizin sizlere en kısa süre zarfında hizmet sağlamaktadır. Hitachi servis hattımızı arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.