Alaçatı Klima Servisi

Alaçatı klima servisi, klima bakımı ve klima arıza onarımı konusunda sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Klimanızda arıza mevcut ise bizi arayarak en kısa zaman içerisinde teknik hizmet alabilirsiniz. Alaçatı klima servisi elemanları işini çabukluk ve disiplin çerçevesinde yürüttüğünden çok bekletmeden hizmet sağlanır. Eğer klima bakımı yaptırmak istiyorsanız güncel fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her klima türü için profesyonel ustalar barındıran firmamızda bitmeyen iş bulunmamaktadır. Titiz bir çalışma ile tüm problemlerin üstesinden gelinir. Alaçatı klima servisi bu anlamda rakipsiz servis ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Alaçatı klima servis hizmet verilen cihaz tipleri şu şekildedir;

Alaçatı vrf klima servisi

Alaçatı salon tipi klima servisi

Alaçatı duvar tipi klima servisi

Alaçatı tavan tipi klima servisi

Alaçatı kaset tipi klima servisi

Klima soğutmuyor/ısıtmıyor, klima çalışmıyor, klima şartel attırıyor, klimaya elektrik gelmiyor ve klima pervanesi dönmüyor şeklinde aldığımız çağrılar en çok rastladıklarımızdır. Bu ve benzeri arızalarda alaçatı klima servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

alaçatı klima servisi

Alaçatı Klima Bakım

Alaçatı klima servisleri arasında kendini kanıtlamış nadir firmalardan birisiyiz. Rastgele yapılan bir iş anlayışının aksine, işler düzenli ve disiplinli şekilde yürütülür. Tüm kayıtlar titizlikle tutulur ve her şey zamanında yapılır. Alaçatı klima bakım servisi, klima temizliği dahi yapsa sisteme bilgileriniz işlenir. Her hangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda kayıtlardan çıkar ve öncelikli olarak yardım sağlanır.

Çeşme Alaçatı klima servisi arıza ve ya bakım için adresinize gelip işlemi yapıp ayrıldıktan sonra, yapılan işçiliğe ve değişen parçaya 1 yıl garanti vermektedir. 1 yıl içerisinde bir sorun ile karşılaşmanız durumunda çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkez numaramız 0(232) 723 0323 hattımız her daim ulaşıma açıktır.

Klima gibi artık evin mutlak ihtiyacı olan cihazlar için uzun süre servis bekleme devri bitti. Hizmet en kısa sürede adresinizde olacaktır. Geniş hizmet ağına sahip olan alaçatı klima servisi, farklı kategorilerde de olsa tüm klimalara kapsamlı hizmet sunmaktadır. Kullanılan malzemeler doğrultusunda pratik bir hizmet sunan firmamız, ayrıcalıklı ve güvenilir servis olduğunu sizlere yaşatacaktır. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA